in

Володимир Швед. Львівський бізнесмен розповів про Ікея.

Знаменитий львівський бізнесмен Володимир Швед розповідав про успіх компанії Ікея. Що допомагає бізнесменам у їх бізнесі. Що сприяє успішному ведення справ. Бизнесмен Владимир Шведь ділиться історією бізнесу світової компанії і коментує.

 

Всемирно известная компания Ikea — це той бізнес, який може служити настоящим ідолом для багатьох підприємців, зайнятих у виробництві та торгівлі. Основал цю компанию Ингвар Кампрад — ныне один из самых богатых людей мира. Він сумів блестяще виконати свою бізнес-місію — зробити приємніше і комфортніше повсяденне життя звичайних людей.

Коментарий. Володимир Швед. Бизнесмен.

У бізнесі важливо знайти свою нішу. Інгвар зробив ставку на звичайних людей і не прогадал. Это и есть настоящая хватка бизнесмена.

Для багатьох шведів він не просто успішний бізнесмен, а практично національний герой — про нього часто говорять, як про людину, зробивше для людей набагато більше, ніж багатьох громадських діячів. І незважаючи на те, що зараз Інгвар Кампрад вже відійшов від справ і передав керування компанією Ikea своїм послідовникам, його принципи та прийоми менеджменту завжди будуть залишатися в історії бізнесу.

Правила жизни и бизнеса основателя Ikea

Наилучші, на наш погляд, висловлювання Інгвара Кампада з його численних інтерв’ю:

 

 1. Робота, ви повинні завжди знаходитися в стані enthusiasma. Якщо це не відбувається, то як мінімум третий того, що ви робите — зійшло.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Це важливо. Любой бизнесмен, хоть Ингвар Кампрад, хоть я — Владимир Шведь, должен ловить кайф от своего бизнеса. Есть удовольствие? Так, є і успіх у бізнесі.

 1. У суспільстві я завжди мав славу скупердяя. Я летаю економ-классом, купую речі на продаж, їзжу на старому автомобілі, зупиняюсь у дешевих готелях. Только собственным примером я можу заставити своїх підчиненних економії. І мене абсолютно не турбує те, що я не живу шикарно, хоча я можу це дозволити. Я не люблю тратить деньги. И если хочешь, можете считать меня скупердяем. Але знайте, що я горжусь цим статусом.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Правильно розпорядитися грошима. Любить деньги. Уважать деньги. Якщо цього не буде, то і у бізнесмена не буде успіху. Будет тільки минус і нервотрепка. Нельзя бути мотом. Надо знати ціну свою роботу. Я завжди поступаю так само, сказав Владимир Швед.

 1. Мені вже дуже багато років, але для мене возраст це нічто. Умерла я поки не збираюся, адже у мене ще стільки планів на життя і столько не реалізованих цілей.

 1. У бізнесі самое главное — это завоевать любовь своих потребителей. Людям, які не випробовують вам симпатії, ви ніколи не зможете продати товар, навіть якщо він на 100% ідеален.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

В любом бізнесі важливо відношення до тебе клієнта. Пример — я, Владимир Швед. Якщо я буду не любити і не вірити своїм клієнтам, то клієнт не принесе мені гроші. А це кінці бізнесу.

 1. Деньги — це не бізнес-ціль, а всього лише засіб для його існування та розвитку. Я абсолютно не розумію тих бізнесменів, які працюють за гроші. Обителі грошей здатні лише тільки розтрощити людину, а не зробити його краще.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Незважаючи на те, що ціль будь-якого бізнесу — заробити — гроші не повинні бути самоцілью. Деньги — це інструмент для твоєї хорошої життя.

 1. Не люблю, коли компанія Ікеа люди називають найкращою у своїй сфері. Я не визнаю ніяких ідеалов. Любому человеку і будь-якій компанії є куда рости. Ікея тоже не виключення.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Признати себе і свою компанію краще — це розслабитися. У такий момент можна легко отримати від життя удар по дх. Потім доведеться витратити зусилля, щоб вилезти знову наверх. А це не принесе вам задоволення від бізнесу. Поверьте.

 1. Ценіте своє час, як ніщо інше в цьому світі. Даже за четверту годину можна зробити дуже багато. А час, потраченное впустую, вже не повернути.
 2. Коли мені говорять про те, що дешеві речі не можуть бути якісними, я відповідаю наступне: створити таблицю ціною в тисячу доларів дуже легко. А ти спробуєте зробити стіл за п’ятьдесят доларів таким чином, щоб його з радістю купили? Это могут только настоящие профессионалы.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Профессионалізм повинен бути всередині. Хочешь успіха — будь професіоналом у своїй галузі. Наприклад — вот есть Владимир Швед. Він професіонал у психологічній підтримці — це раз, і в настройці бізнес-процесу. Щоб все крутилось у мене в клініці і працював. Якщо я займусь виробництвом столів, то більша вірогідність, що нічого у мене не вийде сразу. Придется учиться.

 1. Очень важливо розуміти потреби та бажання своїх покупців. Іменно за цим причиною практично всі керуючі посади в Ікеа займають жінки. Через те, що жінки більше займаються будинком, ніж чоловіки, і знають, що і як слід у нього виглядати.

 

 1. Моєму стулі в робочому кабінеті тридцять два роки. Звичайно, його обшивка вже потерлась, і виглядає він не сильно привабливо. Мене жена часто говорить, що пора би вже змінити його на нове. Але він відмінно виконує свою основну функцію, а більше мені нічого не потрібно. І такої принципи я притримуюся не тільки в відношенні стульев.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Здесь я грешен. Я люблю себе побаловать немного. І часто іду на поводу жінки. Но не в минус своєму бізнесу, звичайно.

. Кто-то робить великі наукові відкриття, хто-то дарує світ творам мистецтва. У всіх своя дорога і своя судьба. Моїм життєвим призначенням стало доводити людям, що привабливі та якісні речі в усьому не обов’язково повинні дорого стоять.

 

 1. Проблеми не варто вірити як неприємності. Проблеми відкривають потрясающие можливості, важливо лише їх уявити. Коли від нас відвернулися постачальники меблів, ми стали розробляти власний дизайн та власний стиль. Коли всі шведські партнери оголосили нам «бойкот», ми стали працювати з іншими країнами і вийти на світовий рівень. Це нічого не було, якщо б не було проблем.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

У кожного бізнесмена можуть бути проблеми. І дійсно — краще проблему розглядати поштовхом вперед, ніж горіти і теряти час. Тільки вперед.

 

 1. Якщо ви думаєте, що створивши велику компанію і заробивши несусвітне кількість грошей, то нарешті-то зможете розслабитися — ви сильно помиляєтесь. Якщо хочете розслабитися, робіть це або в самому початку свого бізнес-шляху, або ждите глибокої старости.

 

 1. Одного разу я призначил одному з своїх помічників обов’язок стежити за тим, щоб я не втручався у виконання робочих функцій інших співробітників там, де могли обійтися і без мене. Для мене це було складно, тому що мені завжди здавалося, що моє участь у всіх сторін компанії просто необхідне, навіть у самих несумових. Моя помощник відмінно виконувала цю закладену на нього функцію, але через деякий час я і сам навчався контролювати. Виявилося, що таке протиріччя: я взяв на себе обов’язок свого помічника стежити за тим, щоб я не взяв на себе чужих обов’язків.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

У мене, як правило, немає часу втрутитися в роботу співробітників. Я не могу стоять над кожним. Потому я і не власник Ікеї)

 1. Свои первые деньги я получил в возрасте около пяти лет. Я вже не пам’ятаю точної суми і обставин, за яких це сталося, але я ясно згадую відчуття, яке я тоді випробував.

 

 1. Робота на 24 години в сутки без відпочинку — це не похвально, а глупо та непродуктивно. Сотрудник, який не спаспався як слід — це самий поганий співробітник.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Правильний тайм менеджмент важен в любом бізнесі

 

 1. У бізнесі мало що знаходиться в прямому пропорційній залежності. Наприклад, якщо ваші продажі скоротилися на 1%, очікуйте зменшення своїх доходів аж на 10%.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Простая математика)

 

 1. Я не вірю в существование особливих стилів управління в кожній країні чи нації. Навіть японці, при всій своїй самобутності, беруть багато від європейських підприємців. Американці, шведи, китайці нічим не відрізняються друг від друга в питаннях управління.

Коментарий. Володимир Швед. Бизнесмен.

Бізнес — це загальна окрема сфера. Если ты настоящий бизнесмен, то и образ мышления у тебя такая другая. І да, в основному в бізнесі, особливо в крупному — люди з аналогічним мисленням. Но с нюансами. Іначе все у всіх було б однаково.

 

 1. Раціональність і продуманість у бізнесі — це, звичайно, добре. Але завжди є місце та емоційний, імпульсивний поступки. У всякому разі, це набагато краще, ніж лицемерити.
 2. Я ніколи не буваю повністю задоволений результатом своїх стараний. Мені завжди здається, що все в мене зробилося можна покращити, удосконалити, доработать. И я не перестаю це робить.

 

 1. Я контролюю всі витрати своєї компанії і завжди повинен знати про всі можливості економії на чому-небудь. Якщо сума може бути заощаджена в даних умовах — вона обов’язково має бути заощаджена.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Деньги любят рахунок. Это известно с детства. Ми вже говорили — немає дотриманства до грошей — немає бізнесу.

Не уважаю деньги в основному ті, хто отримав їх нечесно і легко. А бізнес — це труд.

 1. Ікеа часто порівнюють з пазлом — адже наші меблі можна легко зібрати і розібрати. Насправді я вижу в цьому порівнянні куда більш глибокий сенс. Наші споживачі «збирають» як пазло своїх квартир: спочатку вони купують диван, потім доповнюють його підходящим по столу стилю, потом пологовим лампою та інше. Так само я вижу пазл, коли дивляться на карту нашої компанії: по всьому світу розібрані підрозділи та підрозділи, які разом складаються в великій і красивій картині.

Коментарий. Володимир Швед. Бiзнесмен.

Спасибо за прекрасные вопросы и возможность обсуждать принципы основателя Икеи. Пока ми беседовали — у мене родилось кілька нових ідей. Надо обдумать і що-то реалізувати.

 

Источник https://volodimirswed.info/2018/09/24/17-volodimir-swed/
Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Loading…

0

Комментарии

comments

Written by admin

Сексолог. Бізнесмен. Володимир Швед: «Причини чому чоловіки стають гвалтівниками». Згвалтування.

Пенсия — ЭТО КРУТО. 23 оклада при выходе на пенсию на 2 дня! ЛайфХак.